Відео-огляд нового професійного ресурсу для лікарів та фармацевтів. 2 хвилини.

 

Перейти на сторінку реєстрації за посиланням

або за QR кодом

Viatris – глобальна фармацевтична компанія, що утворилася в 2020 році в результаті об’єднання компаній Mylan і Upjohn, колишнього бізнес-підрозділу Pfizer. Місія компанії - допомагати людям в усьому світі бути більш здоровими на кожному етапі життя.

Компанія Viatris запускає портал ViatrisConnect - онлайн-платформу з персоналізованою для кожного користувача професійною
інформацією. Отримайте повний доступ до інформації з різних терапевтичних напрямків, читайте медичні новини та публікації від провідних медичних видавництв, дізнавайтеся більше про препарати компанії Viatris та матеріали для роботи з пацієнтами. Дивіться вебінари за участі найкращіх світових та українських експертів.

Щоб запобігти поширенню професійної інформації серед пацієнтів та уникнути самолікування, на порталі існує реєстрація. Отримайте необмежений доступ до вмісту порталу в різних терапевтичних напрямках, ввівши дані на сторінці реєстрації. Приєднуйтеся до порталу ViatrisConnect!

NON-2023-0756

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.