Усі поля, позначені зірочкою (*), є обов’язковими

Ваш пароль повинен містити принаймні 1 велику літеру, 1 малу літеру та 1 цифру, а також щонайменше 8 символів

Пароль та Підтвердження паролю не збігаються

Вітаємо на порталі Viatris Connect


Цей інформаційний портал розроблений виключно для професійного користування СОЗ в Україні.

Інформаційний портал не гарантує відповідність інформації та сервісів цілям і очікуванням Користувача, безперебійну та безпомилкову роботу.

Користувач несе самостійну та повну відповідальність щодо використання матеріалів, розміщених на інформаційному порталі, в тому числі за використання таких матеріалів згідно з вимогами законодавства України, за порушення авторських прав і прав третіх осіб, а також за дотримання положень Політики використання сайту та Політики конфіденційності сайту.

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.