Інформація про компанію Viatris

Дає змогу людям у всьому світі бути здоровішими на кожному етапі життя

Про компанію Віатріс (Viatris) 

www.viatris.com

VIATRIS™ — компанія нового типу, яка здійснює діяльність у сфері охорони здоров’я і прагне забезпечити доступ до лікарських препаратів, підвищити стабільність бізнес-операцій, розробляти інноваційні рішення і застосовувати накопичені дані для поліпшення результатів лікування пацієнтів.

Утворена в 2020 році в результаті об’єднання Mylan та Upjohn, колишнього бізнес-підрозділу Pfizer, компанія Віатріс (Viatris) володіє науковою, виробничою і логістичною інфраструктурою, а також значними експертними знаннями в регуляторних, медичних та комерційних питаннях, що дозволяє забезпечувати пацієнтів якісними лікарськими препаратами, коли і де їм це необхідно.

НАША МІСІЯ

У Viatris ми бачимо охорону здоров’я не такою, яка вона є, а такою, якою вона повинна бути. Прихильність до рішучих дій і положення дозволяють нам бути джерелом стабільності в світі, де потреби в галузі охорони здоров’я постійно зростають.

Viatris допомагає людям в усьому світі бути більш здоровими незалежно від періоду їх життя.

Ми реалізуємо нашу місію, керуючись трьома основними принципами:

ДОСТУП
надаючи пацієнтам високоякісні лікарські препарати незалежно від місця їх знаходження та інших обставин

ЛІДЕРСТВО
підвищуючи стабільність бізнес-операцій і розробляючи інноваційні рішення для поліпшення здоров’я пацієнтів

ПАРТНЕРСТВО
використовуючи наш накопичений досвід для забезпечення людей продуктами і послугами

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

Операційні центри:

Штаб-квартира в США, три глобальних операційних центра — в Піттсбурзі (США), Хайдарабаді (Індія) і Шанхаї (КНР).

Штат: близько 45 000 співробітників
Включаючи фахівців в області науково-дослідних розробок, виробництва, нормативних вимог, комерційних і медичних питань.

Виробництво: близько 50 майданчиків
Тверді пероральні, ін’єкційні і комплексні лікарські форми, а також субстанції.

Річна потужність виробництва:
Більш 80 млрд доз.

Портфель: більше 1 400 молекул

  • Препарати, що дозволяють лікувати дев’ять з 10 захворювань, визнаних Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) в якості основних причин смерті.
  • Більше 200 препаратів з Переліку ВООЗ основних лікарських засобів.

Комерційне охоплення:
Більше 165 країн.

Клієнти: більше 60 000
Точки роздрібної торгівлі та аптеки, організації оптової торгівлі, державні органи, інститути, лікарі та інші клієнти.

Global Healthcare Gateway™

На тлі зростання потреб пацієнтів у сфері охорони здоров’я, глобальна платформа Global Healthcare Gateway™ надає партнерам готовий доступ до міжнародних ринків завдяки своїй глобальній інфраструктурі та експертним знанням, що дозволяє людям по всьому світу отримати доступ до високоякісних лікарських препаратів, які їм потрібні.

В основі платформи Global Healthcare Gateway™ — виробничі потужності, наукова експертиза та комерційні можливості, а також глобальне охоплення, що робить Viatris партнером вибору (Partner of Choice™) для тих, хто прагне розширити свої можливості, щоб допомогти більшій кількості людей в усьому світі бути здоровішими незалежно від періоду їх життя.

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ЗДОРОВ’Я ПАЦІЄНТІВ: Ми є компанією з портфелем препаратів, що дозволяють лікувати дев’ять з 10 захворювань, які є основними причинами смерті в світі, і з охопленням понад 165 країн, в тому числі майже 90% країн з доходами нижче середнього і з низьким рівнем доходів, згідно з визначенням ВООЗ.

ЗДОРОВ’Я СПІВРОБІТНИКІВ: Ми заохочуємо різні точки зору і розвиваємо співпрацю. Ми будемо працювати над створенням для всіх співробітників безпечного, продуктивного і позитивного робочого середовища, що сприяє залученості, дотриманню професійної етики та взаємоповаги.

ЗДОРОВ’Я СУСПІЛЬСТВА: Ми прагнемо допомагати світовій спільноті зміцнювати здоров’я і безперервно розвиватися.

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: Нашим пріоритетом є охорона навколишнього середовища та розвиток безпечної і безперервної діяльності.

СВІТОВА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я: Завдяки глобальній присутності, ми виступаємо за відповідальну політику в сфері охорони здоров’я, орієнтовану на охорону здоров’я пацієнтів, підвищення доступу до терапії лікарськими засобами, в тому числі в країнах з низьким рівнем доходів, і широке застосування дженериків та біоаналогів.

Звертаємо Вашу увагу, що в даний момент інтереси компанії Viatris в Україні представлені Представництвом „МЕДА Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ”.

NON-2022-0114