Інформація про компанію Viatris

Дає змогу людям у всьому світі бути здоровішими на кожному етапі життя

Про компанію Віатріс (Viatris) 

www.viatris.com

VIATRIS™ — компанія нового типу, яка здійснює діяльність у сфері охорони здоров’я і прагне забезпечити доступ до лікарських препаратів, підвищити стабільність бізнес-операцій, розробляти інноваційні рішення і застосовувати накопичені дані для поліпшення результатів лікування пацієнтів.

Утворена в 2020 році в результаті об’єднання Mylan та Upjohn, колишнього бізнес-підрозділу Pfizer, компанія Віатріс (Viatris) володіє науковою, виробничою і логістичною інфраструктурою, а також значними експертними знаннями в регуляторних, медичних та комерційних питаннях, що дозволяє забезпечувати пацієнтів якісними лікарськими препаратами, коли і де їм це необхідно.

НАША МІСІЯ

У Viatris ми бачимо охорону здоров’я не такою, яка вона є, а такою, якою вона повинна бути. Прихильність до рішучих дій і положення дозволяють нам бути джерелом стабільності в світі, де потреби в галузі охорони здоров’я постійно зростають.

Viatris допомагає людям в усьому світі бути більш здоровими незалежно від періоду їх життя.

Ми реалізуємо нашу місію, керуючись трьома основними принципами:

ДОСТУП
надаючи пацієнтам високоякісні лікарські препарати незалежно від місця їх знаходження та інших обставин

ЛІДЕРСТВО
підвищуючи стабільність бізнес-операцій і розробляючи інноваційні рішення для поліпшення здоров’я пацієнтів

ПАРТНЕРСТВО
використовуючи наш накопичений досвід для забезпечення людей продуктами і послугами

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

Операційні центри:

Штаб-квартира в США, три глобальних операційних центра — в Піттсбурзі (США), Хайдарабаді (Індія) і Шанхаї (КНР).

Штат: близько 45 000 співробітників
Включаючи фахівців в області науково-дослідних розробок, виробництва, нормативних вимог, комерційних і медичних питань.

Виробництво: близько 50 майданчиків
Тверді пероральні, ін’єкційні і комплексні лікарські форми, а також субстанції.

Річна потужність виробництва:
Більш 80 млрд доз.

Портфель: більше 1 400 молекул

  • Препарати, що дозволяють лікувати дев’ять з 10 захворювань, визнаних Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) в якості основних причин смерті.
  • Більше 200 препаратів з Переліку ВООЗ основних лікарських засобів.

Комерційне охоплення:
Більше 165 країн.

Клієнти: більше 60 000
Точки роздрібної торгівлі та аптеки, організації оптової торгівлі, державні органи, інститути, лікарі та інші клієнти.

Global Healthcare Gateway™

На тлі зростання потреб пацієнтів у сфері охорони здоров’я, глобальна платформа Global Healthcare Gateway™ надає партнерам готовий доступ до міжнародних ринків завдяки своїй глобальній інфраструктурі та експертним знанням, що дозволяє людям по всьому світу отримати доступ до високоякісних лікарських препаратів, які їм потрібні.

В основі платформи Global Healthcare Gateway™ — виробничі потужності, наукова експертиза та комерційні можливості, а також глобальне охоплення, що робить Viatris партнером вибору (Partner of Choice™) для тих, хто прагне розширити свої можливості, щоб допомогти більшій кількості людей в усьому світі бути здоровішими незалежно від періоду їх життя.

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

ЗДОРОВ’Я ПАЦІЄНТІВ: Ми є компанією з портфелем препаратів, що дозволяють лікувати дев’ять з 10 захворювань, які є основними причинами смерті в світі, і з охопленням понад 165 країн, в тому числі майже 90% країн з доходами нижче середнього і з низьким рівнем доходів, згідно з визначенням ВООЗ.

ЗДОРОВ’Я СПІВРОБІТНИКІВ: Ми заохочуємо різні точки зору і розвиваємо співпрацю. Ми будемо працювати над створенням для всіх співробітників безпечного, продуктивного і позитивного робочого середовища, що сприяє залученості, дотриманню професійної етики та взаємоповаги.

ЗДОРОВ’Я СУСПІЛЬСТВА: Ми прагнемо допомагати світовій спільноті зміцнювати здоров’я і безперервно розвиватися.

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА: Нашим пріоритетом є охорона навколишнього середовища та розвиток безпечної і безперервної діяльності.

СВІТОВА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я: Завдяки глобальній присутності, ми виступаємо за відповідальну політику в сфері охорони здоров’я, орієнтовану на охорону здоров’я пацієнтів, підвищення доступу до терапії лікарськими засобами, в тому числі в країнах з низьким рівнем доходів, і широке застосування дженериків та біоаналогів.

Звертаємо Вашу увагу, що в даний момент інтереси компанії Viatris в Україні представлені Представництвом „МЕДА Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ”.

NON-2022-0114

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.