Вебінари

25 травня 2022 року було проведено майстер-клас на тему: «Остеоартрит: підбірка останніх документів, що може змінити нашу практику». Лектор заходу: професор Жан-Ів Реджинстер, Президент, Товариство ESCEO, WHO Collaborating Center for Public Health Aspects of Musculoskeletal Health and Aging, Льєж, Бельгія.

Остеоартрит колінного суглоба та смертність від усіх причин / Knee osteoarthritis and time-to-all-cause mortality.
У вступній частині лекції професор Реджинстер зазначає актуальність проблеми та наводить публікації, в яких проаналізовано зв’язок між остеортритом колінного суглоба (ОА) та рівнем смертності від усіх причин. Переглянувши відео, ви зможете дізнатися на скільки збільшується ризик смертності у пацієнтів з больовою формою ОА.

Повна заміна колінного суглоба при остеоартриті / Total Knee replacement in Osteoarthritis.

В наступній частині презентації професор Реджинстер торкається питань повної заміни колінного суглоба при остеоартриті. Ключовий висновок проаналізованої публікації є необхідність почати лікування настільки швидко, наскільки це можливо для запобігання повного ендопротезування колінного суглоба.

Пандемія COVID-19 та її вплив на якість життя та догляд за пацієнтами з ОА кульшового та колінного суглобів / COVID-19 pandemic and it’s impact on the quality of life and the care of patients with hip and knee OA.

Третя частина лекції присвячена все ще актуальній проблемі впливу пандемії COVID-19 на пацієнтів з остеортритом. Професор зазначає, що якість діагностики, якість ведення та лікування зазнали значних змін час пандемії. Переглянувши цю частину лекції, ви дізнаєтеся чи однаковий вплив мала пандемія на жінок і чоловіків.

Зв'язок між мікробіомом кишечника та остеоартритом (ОА). Розуміння патогенезу / The relation between the gut microbiome and osteoarthritis. Understanding of the pathogenesis.

В наступній частині презентації лектор піднімає питання взаємозв’язку ураження суглоба при ОА та стану мікробіому кишечнику як важливого патогенетичного фактора початку та прогресування ОА, посилаючись на системний огляд публікацій, який опубліковано у 2021 році

NON-2022-9518

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.