7 конференція з питань новин та досягнень у дитячій дерматології

Доєднуйтеся до обговорення останніх новин та досягнень в галузі дитячої дерматології

ВЕБІНАРИ 
ЄВРОПЕЙСЬКОГО ФОРУМУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ОСВІТИ З ПИТАНЬ АЛЕРГІЇ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ

10-11 грудня 2021

10-11 грудня 2021 року за підтримки компанії Viatris відбудеться Сьома конференція «Новини та досягнення в дитячій дерматології», в якій щорічно розглядаються останні досягнення дитячої дерматології. На тлі відновлення від наслідків руйнівної пандемії трансляція цієї події буде відбуватися в прямому ефірі з Мадрида, а запис трансляції буде доступний за запитом і після її проведення.

Трансляція заходу запланована на всю Європу, Америку та Азію, у межах величезного міжнародного проекту, який не слід пропустити.

Видатна команда професіоналів дитячої дерматології найвищого рівня буде щодня розповідати про останні новини.

Щоб дізнатися деталі оплати та зареєструватися на захід натисніть посилання ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.