Що таке нейропатичний біль

Міжнародна асоціація дослідження болю (IASP) визначає нейропатичний біль (НПБ) як біль, спричинений захворюванням або вогнищем ураження соматосенсорної нервової системи1,2.

Залежно від локалізації ураження НПБ може бути периферичним або центральним2

Чим НПБ відрізняється від ноцицептивного болю?

 Нейропатичний біль. Поширеність

Чи знаєте Ви?

Нейропатичний/Ноцицептивний біль

Перелік посилань:

  1. International Association for the Study of Pain Taxonomy: Neuropathic Pain. IASP. Доступно за адресою: https://www.iasp-pain.org/Education/Content.aspx?ItemNumber=1698# Neuropathicpain. Accessed on May 16, 2018.
  2. McCarberg B et al. Neuropathic pain: a narrative review of etiology, assessment, diagnosis, and treatment for primary care providers. Curr Med Res Opin. 2017;33(8):1361-1369.  doi: 10.1080/03007995.2017.1321532.
  3. International Association for the Study of Pain Taxonomy: Nociceptive Pain. IASP. Доступно за адресою: https://www.iasp-pain.org/Education/Content.aspx?ItemNumber=1698#Nociceptivepain. Accessed on May 16, 2018.
  4. Dworkin RH et al. Interventional management of neuropathic pain: NeuPSIG recommendations. Pain. 2013;154(11):2249-2261. doi: 10.1016/j.pain.2013.06.004.
  5. Torrance N et al. The epidemiology of chronic pain of predominantly neuropathic origin. Results from a general population survey. J Pain. 2006;7(4):281-289. 

NON-2022-0257

Доказова база та Рекомендації

Перевірити дані з доказової медицини для лікарського засобу Лірика

Показання до застосування

Логотип препарату Целебрекс®

Ознайомитися з c

Клінічна ефективність

Переглянути дані щодо клінічної ефективності Дона®

Показання до застосування Тіоктацид® 600 HR

Зображення упаковки препарату Тіоктацид® 600 HR

Інструкція

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.