Вправи для покращення здоров'я суглобів

Кожному потрібні фізичні навантаження, а особливо це важливо для людей з артритом. Вправи впливають на тонус м’язів і полегшують рух. Вправи зменшують біль у суглобах і допомагають боротися з втомою.

Звичайно, якщо людина відчуває скутість та біль у суглобах, то думка про те, щоб гуляти протягом тривалого часу, наприклад, може напружувати. Але для підтримки кісток потрібні сильні м’язи. Відсутність вправ послаблює опорні м’язи. Слабкі м'язи більше навантажують суглоби. Отже, немає потреби бігти марафон або пропливати багато метрів, навіть помірні фізичні вправи можуть полегшити біль і допомогти підтримувати здорову вагу. Підсумовуючи, можна сказати, коли артрит намагається сповільнити вас, помірні фізичні вправи не тільки доцільні, а й принципово важливі.

Навіщо потрібні фізичні вправи

Збалансовані вправи можуть покращити здоров’я та фізичну форму, не завдаючи шкоди суглобам. У поєднанні з програмою лікування фізичні вправи можуть підвищити якість життя. І як результат це

Зміцнює м'язи навколо суглобів

Допомагає підтримувати міцність кісток

Збільшує енергію

Сприяє покращенню сну

Допомагає контролювати вагу

Покращує рівновагу та баланс

Поліпшує настрій і якість життя1

Дивіться відео, яке допоможе зорієнтуватися як за допомогою простих кроків та нових звичок зупинити прогресування остеоартриту та додати руху до свого життя.

Перелік посилань:

  1. https://www.mayoclinic.org/

 

NON-2023-9938

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.