Вправи для покращення здоров'я суглобів

Кожному потрібні фізичні навантаження, а особливо це важливо для людей з артритом. Вправи впливають на тонус м’язів і полегшують рух. Вправи зменшують біль у суглобах і допомагають боротися з втомою.

Звичайно, якщо людина відчуває скутість та біль у суглобах, то думка про те, щоб гуляти протягом тривалого часу, наприклад, може напружувати. Але для підтримки кісток потрібні сильні м’язи. Відсутність вправ послаблює опорні м’язи. Слабкі м'язи більше навантажують суглоби. Отже, немає потреби бігти марафон або пропливати багато метрів, навіть помірні фізичні вправи можуть полегшити біль і допомогти підтримувати здорову вагу. Підсумовуючи, можна сказати, коли артрит намагається сповільнити вас, помірні фізичні вправи не тільки доцільні, а й принципово важливі.

Навіщо потрібні фізичні вправи

Збалансовані вправи можуть покращити здоров’я та фізичну форму, не завдаючи шкоди суглобам. У поєднанні з програмою лікування фізичні вправи можуть підвищити якість життя. І як результат це

Зміцнює м'язи навколо суглобів

Допомагає підтримувати міцність кісток

Збільшує енергію

Сприяє покращенню сну

Допомагає контролювати вагу

Покращує рівновагу та баланс

Поліпшує настрій і якість життя1

Дивіться відео, яке допоможе зорієнтуватися як за допомогою простих кроків та нових звичок зупинити прогресування остеоартриту та додати руху до свого життя.

Перелік посилань:

  1. https://www.mayoclinic.org/

 

NON-2023-9938