Дерматікс Ультра

Показання до застосування

ІНСТРУКЦІЯ
для застосування

ДЕРМАТІКС УЛЬТРА

Силіконовий гель для місцевого застосування, який запобігає утворенню рубців на місці  нещодавно загоєних ран та корекції незрілих виступаючих рубців.

Що являє собою гель Дерматікс Ультра?

Дерматікс Ультра - це гель для місцевого застосування, прозорий, швидко висихає, який допомагає підтримувати баланс вологості шкіри і одночасно корегує рубці, що утворилися в результаті хірургічних операцій, опіків та інших травм. Дерматікс Ультра продемонстрував здатність розгладжувати, вирівнювати та пом’якшувати рубці, полегшує біль, свербіж і відчуття дискомфорту, а також зменшує почервоніння шкіри в області рубців.

Дерматікс Ультра являє собою легку, нежирну субстанцію, яка легко наноситься на всі ділянки шкіри, включаючи обличчя, суглоби і шкірні згини, швидко висихає з утворенням «невидимого покриття», залишаючи відчуття чистоти і шовковистості шкіри.

Дерматікс Ультра виробляється з використанням таких же основних довгих ланцюгів полімерів, які використовуються для місцевих обгортувань із силіконового гелю, і міститься в тубі. Цей гель, що містить циклічні та полімерні силоксани і ефір вітаміну С, випускається в тубах по 6 г, 15 г і 60 г. *

Для чого застосовується гель Дерматікс Ультра?

Дерматікс Ультра застосовується для запобігання утворення та корекції келоїдних і гіпертрофічних рубців (наприклад, таких, які виникли в результаті хірургічних операцій, травм, опіків). Для кращого ефекту гель слід застосовувати одразу після загоєння рани і відновлення поверхні шкіри. Його також можна застосовувати для виступаючих почервонілих незрілих рубців, що знаходяться в стадії активного формування, яке відбувається в період до 2 років після загоєння рани.

Як застосовувати гель Дерматікс Ультра?

Зніміть кришечку туби і обріжте кінчик (для туби 60 г просто зніміть захисне покриття з фольги). Вимити уражену ділянку і промокнути насухо, тому що Дерматікс Ультра слід наносити тільки на суху і чисту шкіру. Легкими масажними рухами нанести гель на рубець; надлишок гелю можна промокнути тканиною, щоб не забруднити одяг. Після висихання поверх гелю Дерматікс Ультра можна наносити косметику. Застосовувати гель вранці та ввечері протягом не менше двох місяців; для важких рубців може знадобитися більш тривале лікування. Дерматікс Ультра можна застосовувати у дітей.

У яких випадках не слід застосовувати гель Дерматікс Ультра?

  • Дерматікс Ультра не слід застосовувати на свіжих незагоєних ранах.
  • Не слід наносити гель Дерматікс Ультра на слизові оболонки чи занадто близько біля очей.
  • Дерматікс Ультра не слід наносити на шкіру поверх інших лікувальних засобів без консультації лікаря.

Чи існують побічні ефекти при застосуванні гелю Дерматікс Ультра?

У рідких випадках гель може викликати почервоніння, болючість або подразнення шкіри. Якщо у Вас спостерігаються ці або будь-які інші побічні ефекти, зверніться за консультацією до лікаря або фармацевта.

Які умови зберігання Дерматікс Ультра гелю?

  • Зберігати в недоступному для дітей місці.
  • Зберігати при температурі до 25 °С.
  • Не застосовуйте після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Додаткова інформація

Ви можете отримати більш детальну інформацію про гель Дерматікс Ультра у вашого лікаря або фармацевта.

* Є країни, в яких продаються не всі види упаковок

Хансон Медикал Інк., Кінгстон, Вашингтон 98346, США МЕДА Фарма С.п.А., Віа Валоса ді Сопра 9, 20900 Монца, Італія

Найменування та місцезнаходження підприємства, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача: Представництво «МЕДА Фармасьютікалз Світселенд ГмбХ» Україна, 01054, м. Київ, вул. О. Гончара, 57-Б.

Дата створення документа 07.06.2021

Перелік посилань:

  1. Інструкція для застосування ДЕРМАТІКС УЛЬТРА.

DER-2022-0001

Захворювання шкіри та препарати компанії Viatris

Дерматологічний портфель компанії Віатріс

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.