ВІАГРА® (силденафіл) добре переноситься в дозі 50 мг/100 мг1

З аналізу даних 67 подвійних сліпих плацебо-контрольованих досліджень, які включали більше 14 000 чоловіків і база даних постреєстраційної безпеки виробників, яка включала більше 39 227 чоловіків, було зроблено наступні висновки1

Віагра® (силденафіл) не продемонструвала причинно-наслідкового зв’язку з серцево-судинним явищами¹. 
Віагра® (силденафіл) не продемонструвала загроз безпеки, пов’язаних з ішемією зорового нерва або втратою слуху¹. 
Загальна смертність від серцево-судинних захворювань була дещо більшою в групах плацебо, ніж в групах силденафілу¹. 
Частота виникнення серйозних серцево-судинних явищ в групах силденафілу і плацебо була подібною¹.

Небажані явища є легкими за характером і не потребують лікування при тривалому застосуванні препарата Віагра® (силденафіл)²

Часті небажані явища трьох інгібіторів фосфодіестерази 5 типу²:

Профіль безпеки інгібіторів фосфодіестерази

Віагра® (силденафіл) має низький ризик лікарської взаємодії¹:

  • Має відносно короткий період напіввиведення¹.
  • Загроза безпеки, викликана лікарською взаємодією, є незначною у загальній групі пацієнтів з ЕД¹.

Не виявлено неочікуваних небажаних лікарських реакцій при супутньому застосуванні силденафілу з¹:

  • Інгібіторами CYP3A4, такими як кетоконазол, еритроміцин або циметидин
  • Альфа-блокаторами¹
     

Чоловікам з еректильною дисфункцією слід завжди пропонувати контроль ризику розвитку серцево-судинних захворювань³

Більшість випадків еректильної дисфункції мають судинну етіологію³

В наступному короткому відео пропонуємо детальніше ознайомитися з даними щодо взаємозв’язку між застосуванням силденафілу та можливим розвитком серцево-судинних подій. Коментар надає Джон Малхолл, директор репродуктивної програми і чоловічого статевого здоров’я, Науково-дослідної лабораторії Memorial Sloan Kettering Cancer Center, Нью-Йорк.

Не менше питань виникає у пацієнтів щодо безпеки одночасного застосування силденафілу та алкоголю. Ознайомтеся з думкою експерта, що допоможе провести фармакоопіку вашим пацієнтам.

Перелік посилань:

  1. 1. Giuliano F, Jackson G, Montorsi F, Martin-Morales A, Raillard P. Safety of Sildenafil citrate: review of 67 double-blind placebo-controlled trials and the postmarketing safety database. 2009 Blackwell Publishing Ltd Int J Clin Pract doi: 10.1111/j.1742-1241.2009.02254. Дані були зібрані з 67 подвійних сліпих плацебо- контрольованих досліджень з метою огляду спеціальних проблем безпеки, пов’язаних з силденафілом, і документування переносимості 50 і 100 мг доз, загалом і за віком, чоловіками з ЕД. 
  2. 2. Wespes E, Amar E, Hatzichristou D, Hatzimouratidis K, Montorsi F, Pryor J, Vardi Y; EAU. EAU Guidelines on erectile dysfunction: an update. Eur Urol. 2006 May;49(5):806-15. Epub 2006 Feb Review. PubMed PMID: 16530932. Група експертів у цій сфері розробила вказівки щодо клінічної оцінки та лікування на підставі огляду наявної наукової інформації. 
  3. 3. Montorsi P, Montorsi F, Schulman CC. Is erectile dysfunction the “tip of the iceberg” of a systemic vascular disorder? Eur Urol. 2003 Sep;44(3):352-4. PubMed PMID: 12932935. Огляд клінічних даних з метою аналізу зв’язку між ЕД і ішемічною хворобою серця (ІХС), а також питання чи ЕД може вважатися маркером ішемічної хвороби серця.

VIAG-2022-0762

Профіль безпеки

Клінічна ефективність ЛЗ Віагра®

Доказова база та Рекомендації

Перевірити дані з доказової медицини

Еректильна дисфукція: погляд психотерапевта. I частина

еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція: погляд психотерапевта. Питання та відповіді

Демонстрація роботи моделі показника твердості ерекції

Модель показника твердості ерекції

Механізм дії

Дізнатися механізм дії лікарського засобу Віагра®

Даний інформаційний портал призначений для спеціалістів в галузі охорони здоров'я (СОЗ). Якщо Ви є СОЗ та бажаєте отримати доступ до професійної спеціалізованої інформації, яка призначена виключно для СОЗ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на цьому інформаційному порталі.

Якщо Ви не є СОЗ та/або не бажаєте реєструватися на цьому інформаційному порталі, але продовжуєте ним користуватися, власник інформаційного порталу не несе жодної відповідальності за наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з використанням матеріалів, опублікованих на даному інформаційному порталі.

Інформація, що розміщується в загальнодоступній частині інформаційного порталу, має загальний та ознайомчий характер, та не може бути використана в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоції та не повинна використовуватися для самостійної діагностики та/або лікування. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Якщо Вам потрібна консультація з конкретного питання щодо стану здоров’я, зверніться до СОЗ.
Продовжуючи користування загальнодоступною частиною інформаційного порталу, Ви підтверджуєте свій запит та надаєте згоду на отримання інформації про продукцію (включаючи інформацію про рецептурні лікарські засоби) за допомогою засобів дистанційного зв'язку, відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (ч.ч. 1, 2 ст. 15).

Інформація про лікарські засоби, яка міститься у загальнодоступній частині інформаційного порталу не є рекламою.